Bizi Arayın

0(212) 880 8686
0(212) 873 0724

Polikliniğimize Gelin

Cumhuriyet Mh. Atatürk Bl. Beycity AVM No:C/19 D:47 Beylikdüzü İstanbul

E-posta Atın

info@peradent.com

Diş Hekimi Nesrin Başak Dökümcü

1976 İzmir de doğdum. 1999 yılında Ege Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi ’nden mezun oldum.

İzmir de 1999 da özel bir klinikte diş hekimi olarak başladığım meslek hayatıma 2001 yılında Özel Bodrum Alman Hastanesinde tek diş hekimi olarak devam ettim. Mesleki açıdan gelişebilmek amacıyla 2006 yılında İstanbul da bir diş kliniğinde uzman hekim arkadaşlarımla çalışmaya başladım. Daha  sonraki yıllarda kazanmış olduğum tecrübelerimle 11 ünitli bir polikliniğinin idari müdürlüğü görevini üstlenip aynı zamanda diş hekimi olarak görevime devam ettim. En son olarak geride bıraktığım yılların bilgi ve işletme  tecrübesi ile benim gibi aynı meslek aşkı ile kendini daima geliştirmeye adamış olan Dt. Betül Bulut ile kendi kliniğimizde değerli yurtdışı ve yurtiçi hastalarımız ve dostlarımıza en etkin dürüst sağlıklı profesyonel butik sağlık hizmeti vermek üzere Özel Peradent Diş Polikliniğini kurduk.

Mesleki ilgi alanlarım protez, estetik diş hekimliği; laminate veneer, gülüş tasarımı, zirkonia kuronlar, implant üstü hareketli ve sabit protezler, eklem hastalıkları tedavileri(bruksizm-diş sıkma ve/veya gıcırdatma), dişeti hastalıkları

Ve bu eğilimlere uygun yurtiçi ve yurtdışı kongre ve seminerleri sürekli yakından takip ederek son teknoloji ve yenilikleri kliniğimizde gerçekleştirerek yurtdışı platformunda da yer almayı amaçlıyorum.

Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) , İstanbul Dişhekimleri Odası (İDO) üyesiyim. İleri derece İngilizce biliyorum.

Bize Ulaşın